top of page

עדכון חדש עם הסיפורים החמים של קונטנטו לשבוע השני של דצמבר

שלום, כאן נתנאל סמריק, מו"ל קונטנטו נאו, שורה ענפה של כותבים, אנשי עסקים ויועצים יוצאים לאור כל שבוע ב-"קונטנטו נאו". שמח לחלוק עמך את חדשות היציאה לאור של השבוע החולף:

סיפורה של שוטרת משמר הגבול שנטרלה את המחבל הדוקר בשער שכם מסתעף עם יציאה לאור של חקירתה אודות המקרה. בפיגועים מסוג הזה על החיילים והשוטרים להגיב תוך שניות ופעילותם יכולה למנוע פציעות ורצח של בני אדם נוספים. אנו בקונטנטו נאו מאמינים בלפעול בנחת ובאופן מחושב, אך לעיתים אין ברירה אלא להסתמך על האינסטינקטים שלכם ולנקוט בצעדים משמעותיים על בסיס תחושת הלב המיידית שלכם. בין אם זה דרך ספר מודפס ודיגיטלי ברחבי העולם, סדרת ראיונות באולפן הטלוויזיה הדיגיטלי שלנו או אפילו סרט דוקומנטרי, אנו בקונטנטו נשמח לסייע לצעדים החשובים שלכם לראות אור בדרך המתאימה לכם. חנה קוצר ספיר, תת ניצב במשטרת ישראל בדימוס, התארחה באולפן קונטנטו נאו ושוחחה עמנו אודות מות אהובה ממחלה קשה. מתי גם אתם תבחרו לחלוק עמנו את הרגעים המטלטלים בחייכם?

חיל האוויר קיבל אישור סופי לרכישה של מסוקים מבצעיים חדשים, כך יוצא לאור כעת. הסיפורים של חיל האוויר שלנו שזורים עמוק בתוך פרק הספר הבלתי נגמר שהוא מדינת ישראל. חיל שעושה חיל, ופועל על מבצעים שונים שמרביתם לא ידועים לציבור הרחב. אנו בקונטנטו נאו מאמינים כי לעיתים יש לשמור סיפורים מתחת לפני השטח (ובמקרה של חיל האוויר, מעל פני הדוח), לספר אותם לשם השיתוף וההעצמה העצמית של המספר שלא בהכרח תצא לאור בתפוצה רחבה. בין אם זה דרך ראיון חסוי באולפן הטלוויזיה הדיגיטלי של קונטנטו או כתיבה והדפסה של ספר ביוגרפי פרטי קונטנטו כאן עבורכם לסייע ולכוון. תא״ל במיל. רן פקר ז״ל, טייס קרב ובכיר בתעשייה האווירית לשעבר, המריא עם קונטנטו לשמיים והוציא את ספרו המרתק לקהל הסיני על קוראיו הרבים. הוא התראיין עמנו באולפן קונטנטו במסגרת התכנית ״ישר ללב״ וסיפר אודות טיסת המודיעין ששינתה את חייו. מתי גם אתם תמריאו עם קונטנטו לספר משלכם בארץ ובעולם?

שיחות הגרעין ביו איראן למעצמות העולם יתחדשו מחר לאחר שהופסקו בשבוע שעבר, כך יוצא לאור כעת. שני הצדדים טוענים כי הצד השני הוא הסיבה שאינם מגיעים להסכמות מספקות וסבירות. אנו בקונטנטו נאו מאמינים כי בעזרת תקשורת משותפת והליכה לכיוון אחד של השני, ניתן להגיע לעמק השווה בפשרה שתרצה את כולם. בין אם זה דרך סדרת ראיונות באולפן הטלוויזיה הדיגיטלי שלנו, ספר מודפס ודיגיטלי בארץ ובעולם או אפילו סרט דוקומנטרי, אנו תמיד שם ללכת לקראתם עם הסיפורים הייחודיים שלכם. דני יתום, ראש המוסד לשעבר, יצא לאור יחד עם קונטנטו בארץ ובעולם, באנגלית ובסינית יחד עם סדרת ראיונות באולפן הדיגיטל. הוא התראיין באולפן ״היוצאים לאור״ וחלק את הרגע המטלטל של תחילת מלחמת יום הכיפורים. מתי גם אתם תבחרו לחלוק עמנו את הפשרות המשמעותיות בחייכם?

נדב רז ז״ל, מהחיילים הבולטים והנודעים ביותר של סיירת מטכ״ל המובחרת, הלך לעולמו והוא בן 62 בלבד. היתרון הגדול של סיירת מטכ״ל על האתגרים בפניהם הם עומדים הוא המסתוריות. הם אוגרים את הסיפורים שלהם ולא מוציאים אותם לאור עד שמגיע הרגע המתאים. אנו בקונטנטו נאו נשמח למצוא את הרגע והאופן המתאים בו תוכלו לספר את סיפורכם. בין אם זה דרך סדרת ראיונות באולפן הטלוויזיה הדיגיטלית, ספר מודפס ודיגיטלי ברחבי העולם או אפילו סרט דוקומנטרי, אנחנו כאן כדי לכוון ולסייע. מוטי לוי, הסופר והמשורר ששרד אירוע מוחי קשה והחליט לחבר רומן אודות חייל סיירת מטכ״ל, יצא לאור עם קונטנטו והודה לצוות על החוויה שלו במסע זה. מתי גם אתם תבחרו להגיע ולצאת עמנו למסע בקונטנטו?

לאחר שנחל הצלחה אדירה בחודש אוקטובר השנה, יצאה לאור ההחלטה לקיים יום קולנוע ישראלי נוסף, השבוע, שגרף עשרות אלפי צופים לבתי הקולנוע ברחבי הארץ. ביום זה התקיים מבצע רוחבי בכל המדינה של סרטים ישראלים בעשרה שקלים, כאשר הוצגו הסרטים המובילים בקולנוע העברי מהשנים האחרונות במחיר המוזל. אנו בקונטנטו נאו מתרגשים ושמחים על כל מסע יציאה לאור והשקתו לקהל הרחב - בין זה אם דרך סרט דוקומנטרי בהפקתנו, סדרת ראיונות באולפן הטלוויזיה הדיגיטלית או ספר מודפס ואינטרנטי בארץ וברחבי הגלובוס - קונטנטו נאו שם כדי לשמוח אתכם ברגעים המרגשים של מסע היציאה לאור. צחי נוי, מגדולי שחקני הקולנוע הישראלי, התראיין באולפן קונטנטו נאו וסיפר על התפקיד הראשון שגרם לו להתאהב באומנות המשחק. מתי גם אתם תבחרו לעלות על הבמה של קונטנטו עם סיפורכם הייחודי?

שני ספרים חדשים של אייל גפן, יוצאים לאור עכשיו. בסיוע של בית ההוצאה לאור הבינלאומי, קונטנטו נאו, בהובלת נתנאל סמריק. אייל גפן : שחקן . במאי. מפיק . מנטור עיסקי ושיווקי. צייר וסופר. הוציא עד היום חמישה ספרים. במשך 14 שנה כתב גפן בעת ובעונה אחת שני ספרי שיחות. שני ספרים שקימו ביניהם חברות אמת עמוקה ותלויה . שני ספרים שלימדו אותו שהבריחה מהפשטות היא בריחה בוגדנית. מתוך כתיבת שני הספרים הסתבר לו שבגלל עיוורון וחזה מנופח הזלזול והציניות הפכו לסתימה נוראית. שני ספרי שיחות שהפכו אותו לאיש יותר טוב . הראשון, "אנשים אחרונים" הספר כולו נכתב בטלפון, כפוסט. עם ריווחים ונשימות כמו שגפן הרגיש באותו רגע. פוסט בעיניו של גפן היא כתיבה דוקומנטרית, כתיבה שאין לה עניין לרשת נוסחים מהדור הקודם. במשך 14 שנה קם גפן ב 4 בבוקר ויוצא אל העיר. בשעות המוקדמות של הבוקר מסתובבות בתל אביב דמויות שלא יכולות להשלים את המסע. תל אביב בבוקר מוקדם מעצימה את עצבונם של אנשים ואת מהלך חייהם. בשעות האלה הכתיבה לא פעם מחליפה לי את החיים. בשעות האלה אנשים מדברים אל העולם הכי פנימי והכי כמוס שלי. נכרתה ברית פתאומית בין האנשים האלה ובין גפן . פסיפס החיים של האנשים שפגש ודיבר היה זמני וחמקמק . כל שורה בשיחות שלהם הייתה שורה על המוות הבא. סיפורי החיים שלהם בנויים מרסיסים . יש באנשים האבודים האלה דחיפות פנימית עמוקה . הרבה אור חזר מהאנשים אלה לתוך חייו של גפן . הפגישות האלה הפכו אותו לאיש יותר טוב השני "מספרה שלום" בכל פעם שגפן התיישב אצל שאול הספר החיים האמיתיים התחילו לו ובכל פעם שקם ממנו החיים האמיתיים הסתיימו לו, בשיחות עם שאול הספר גפן לא דיבר כמו שהוא מדבר בדרך כלל. בשיחות עם שאול הספר הוא לא היה צריך לנצח, הוא לא היה צריך להפגין ידע ספרותי ולא בקיאות מושלמת. בשיחות האלה גפן לא היה צריך להיות מנהל שמחלק פקודות כיד להזין את מקורות הכוח של עצמו. את כל מה שהיה לו להגיד הוא אמר באופן הכי יומם יומי שאפשר. הוא הפך חבר של שאול הספר והחברות הזאת נידבה לו פרק תלמודי ושכללה בתוכו לא מעט פרופורצית. השיחות האלה היו מין חזרה לחתיכת חיים שהתרחקה ממנו ואולי מאיתנו. שיחות על חיים שאין בהם שקר והעמדת פנים ומשחקי חברה. השיחות האלה הפכו את גפן מאיש שיפוטי לאיש מתבונן. = אייל גפן בן 72 איש אשכולות שחי את חייו עמוק לאורך עשורים בתרבות של מדינת ישראל. הוא שחק מעל 15 שנה בתיאטרונים בישראל. השתתף ב 42 סרטים ועשרות תוכניות טלוויזיה. במשך 36 שנה היה בעלים של חברה שהפיקה קמפיינים שיווקים בארץ ובעולם. הוא הפיק וביים 9 מערכות בחירות. הוא מנטור עיסקי ושיווקי ויועץ עיסקי לבחירים בתעשיה. הוא הציג 17 תערוכת ציור בארץ ובעולם. בימים אלה הוא משחק בהצגת יחיד שלו: 'זה רק נישמע מצחיק' שוחחנו עם אייל אודות ספרו, ושמענו על התהליך המורכב שהוביל להוצאת שני הספרים החדשים הללו בו זמנית:

אסף יסעור, מתאבק הטאקוונדו הפראלימפי שאיבד את שני ידיו בילדותו, זכה במדלית הזהב באליפות העולם לאחר חמישה קרבות קשוחים. כך יוצא לאור כעת. בעקבות ההישג העצום של אבישג סמברג באולימפיאדת הקיץ עם המדליה הראשונה מבין רבות, הענף המתפתח מקבל עוד הוכחה לעלייתו. אנו בקונטנטו נאו מאמינים כי עם כוח רב וצמא להוציא את הסיפור הייחודי שלכם לאור, גם אתם יכולים להיות רבי המכר שלכם, בעצמכם. בדיוק כפי שעשו אסף יסעור כעת וחנוך בודין, השחיין הפראלימפי שזכה בשמונה מדליות, בעבר. בודין יצא לאור עם קונטנטו נאו עם ספרו הבינלאומי, ״single handed״. היום משדרים הצצה להשקת ספרו במשרדנו. מתי גם אתם תבחרו להגיע עם הסיפור ״האולימפי״ שלכם לקונטנטו?

Comments


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page